Як визначити якість тканини?

14 липня 2017

Як визначити якість тканини?

З кожним роком охочих створювати одяг власними руками, а не купувати готовий товар з численними брендовими націнками, стає більше. Таким чином, попит на текстиль автоматично зростає і виникає різка потреба визначити якість тканини, щоб майбутній виріб вийшов максимально красивим і відповідав всім наміченим задумам.

Визначаємо тканину вищої якості

Щоб визначити якісна тканина чи ні, необхідно при покупці звернути увагу на наступні аспекти:

  1. Щільність. У зв'язку з бажанням зекономити на матеріалі, багато виробників знижують кількість ниток на сантиметр квадратний. Уважно дивіться, чи є в тканини прогалини або місця з порожніми ділянками;
  2. Стійкість кольору. Ще одним параметром, на якому економлять виробники текстилю - дешеві барвники. Тому, щоб визначити чи фарбується тканина, притисніть до неї невеликий шматок паперу і трохи потріть. Якщо папір чистий - можете купувати полотно, якщо ні - рекомендуємо вибрати іншу тканину або виробника;
  3. Склад і структура тканини. Досить часте явище, коли в основу полотна додають речовини, які здатні нашкодити здоров'ю людини. Якщо ви відчуваєте різкий хімічний запах, тоді не варто купувати дану тканину.

Купити матеріал в “Textile Plaza”

Придбати кращі тканини за приємною ціною ви можете в онлайн-магазині "Textile Plaza" з можливістю доставки по території України.

Ми в соціальних мережах
0