Дублерин

Дублерин: різновиди і застосування

Який би широкий асортимент тканин не було оглянуто і доступний для використання, швейне виробництво не може обійтися без додаткових матеріалів, таких як дублерин.

Дублерин - це різновид фурнітури, за своєю структурою нагадує звичайну тканину і використовується для додання речі стійкості. Оскільки це не основний, а допоміжний матеріал для створення одягу та взуття, багато хто не уявляє, як дублерин виглядає. З одного боку - це звичайна тканина, а з іншого - поверхня, призначена для нанесення клею. Саме ця сторона кріпиться до основної тканини і надає їй жорсткості.

Існує три види дублерина:

  • жорсткий, що не еластичний. Його використовують при виробництві капелюхів, теплого верхнього одягу, а також у випадках, коли виріб повинен бути щільним і тримати форму;
  • середньої жорсткості, трикотажний. Такий дублерин частково тягнеться, необхідний при пошитті піджаків, легких курток і плащів;
  • м'який, трикотажний. Досить тонкий матеріал, використання якого широко поширене. Застосовується при виробництві спідниць, суконь, блуз, сорочок і т.д.

Флізелін або дублерин?

Флізелін також є прокладним матеріалом, проте в його основі лежить папероподібний матеріал, в зв'язку з чим флізелін має ряд недоліків в порівнянні з дублерина. Перший недолік - низька якість: щільний флізелін погано гнеться, а м'який і тонкий легко рветься Другий - низька зносостійкість, крім того, при згинання утворюються тяжеловиравніваемие згини. Перевагою флизелина є його ціна, одна для виробництва якісного продукту краще зупинити свій вибір на дублерин.

Де купити дублерин в Україні?

За якісними матеріалами, фурнітурою і, зокрема, за дублерина ви можете звернутися в магазин Текстиль Плаза Україна. Ми надаємо тканини оптом і в роздріб, а також постійно оновлюємо асортимент, завдяки чому, ви зможете знайти необхідні вам матеріали в найкоротші терміни. Одяг, виготовлений з наших матеріалів - це продукт, який протягом багатьох років буде радувати свого власника.

Ми в соціальних мережах
0