Не нашли товар на сайте, оставьте заявку менеджеру

Главная | Textile Plaza Оставить заявку
Завантажити ще
"

Трикотаж є однією з найдавніших тканин, але нове життя і новий виток розвитку він отримав завдяки італійським модельєрам. На модних показах на початку ХХ століття вони презентували трикотажні светри, які ідеально сиділи по фігурі, були стильними і яскравими. З тих пір і до нашого часу ця тканина користується підвищеним попитом як серед відомих дизайнерів, так і серед звичайних цінителів комфорту і межі її застосування кожен день розширюються.

Головними перевагами якісного комбінованого трикотажу є те, що він поєднує в собі кращі властивості натуральних і синтетичних матеріалів. А сучасні виробники трикотажних тканин домагаються поєднання оптимальних його характеристик. Трикотаж, завдяки складу тканини, його структури та плетіння, вважається ідеальним для пошиття теплих речей: кофт, суконь, кардиганів.

Через свою еластичность, ця тканина застосовується для пошиття всіх видів прилеглих, напів-прилеглих, прямого і вільного крою жіночих суконь, сарафанів, спідниць, гольфів і т.д.

А бездоганність дизайнерських принтів і фарб допоможе створити саме Ваш неповторний образ.

Магазин елітних тканин Textile Plaza пропонує вам дизайнерські італійські та французькі тканини, які ведуть кутюр'є використовують в своїх колекціях!

"
Ми в соціальних мережах
0