Залишки тканин

Залишки тканин

Буває так, що деякі тканини залишаються без уваги, або ж попит на них не настільки високий, наскільки хотілось би виробникам. Через це у магазинах тканин утворюються залишки тканин, які нічим не гірші за повноцінну пропозицію, але, на жаль, її просто залишається досить мало. Більшість сучасних приватних ательє з великим задоволенням скуповують дану продукцію через її доступність і можливість урізноманітнити свої власні моделі яскравими вставками.

З невеликих клаптиків тканини можна зробити дійсно вишуканий вибір. Досить часто зустрічаються майстрині, які купують виключно залишки через те, що завдяки певній “обмеженості” матеріалу можна експериментувати з різними кольорами, видами, текстурами, малюнками, візерунками і так до нескінченності. Саме тут є можливість розкрити свій внутрішній потенціал і дати волю фантазії і творити тільки те, на що вас надихають наявні матеріали. Придбати тканини оптом по приємній ціні ви можете на нашому сайті.

Переваги придбання залишків тканини

Інколи після продажу накопичуються невеличкі залишки тканин, яких вже не вистачить для пошиву повноцінного або цілого одягу, але вони можуть знадобитися у домашньому рукоділлі. Майстрині вправно можуть зробити:

 • Дитячий одяг (сукні, юбки, сарафані, комбіновані костюми тощо);
 • Кухонне приладдя (прихватки, фартухи, серветки);
 • Використати в якості обробки для вже готових предметів інтер’єру;
 • Різноманітні аплікації;
 • Декоративні подушки;
 • Стандартні подушки;
 • Шалики;
 • Рукавички;
 • Косметички;
 • Сумки або невеликі рюкзаки;
 • Інші аксесуари.

Якщо у вас вдома (або на роботі) є діти, то ви можете внести крапельку різноманіття у їхнє дозвілля, шляхом навчання шиттю. Таким чином, маленькі дівчатка можуть навчитися шиттю на своїх невеликих ляльках чи іграшках. Також, залишки тканин можуть знадобитися для апгрейду вже готових предметів. наприклад, у вас є старе крісло, яке вже багато років тому втратило свою привабливість і у вас є можливість дати йому друге життя, шляхом створення нових унікальних аплікацій. Тепер ви точно можете бути впевненими, що такого самого більше ні в кого немає. Іноді виходять чудові комбіновані спідниці, сукні, халати, які виконані з окремих фрагментів матеріалів. Досить проявити трохи фантазії, і в умілих руках вийде унікальний виріб.

Купити залишки тканин в Україні

Ви можете купити залишки тканини оптом у нашому інтернет-магазині Textile Plaza, де ви окрім невеличких залишків, ви зможете знайти повноцінні пропозиції із продажу будь-яких тканин по гуртовим цінам. Ваш вибір не має обмежуватись одним містом, адже ми організовуємо доставку усієї нашої продукції у будь-який куточок України (де є відділення Нової Пошти чи Укрпошти).

Зверніть увагу на зразки, які є на фотографіях нашого інтернет-магазину. Тут можна підібрати оригінальні поєднання будь-яких тканин на ваш індивідуальний смак. Якщо в залишку матеріалу зустрічається брак, то ціна стає просто смішною. Однак такий товар швидко розкуповується, тому поспішайте зробити замовлення. Якщо ви проживаєте у Харкові, тоді ви можете відвідати наші магазини за адресою: Московський проспект, 52, вул. Пушкінська, 38 або вул. Сумська, 122.

Ми в соціальних мережах
0