Жакардові брендові тканини - це безумовна прикмета елегантності і розкоші.

Найчастіше жаккард - це або квіткові мотиви (вишукані і розкидані по основного фону), або принти в східному стилі.

Різноманітні переплетення, що утворюють мотиви, і їх контраст з синтетичними нитками фону надає цим тканинам характерний рельєфний ефект. Орнаменти пожвавлюються доповненням об'ємної пухнастою пряжі (акрилової, вискозной, вовняний). Це підсилює контраст фактур і урізноманітнює рельєф.

Але навіть складність мотивів, фактур і візерунків не залишає враження надлишку завдяки гармонійному колірному рішенню в єдиній тональності.

В кожному сезоні і в кожній колекції бувають цікаві, сміливі та оригінальні ідеї для використання жакардових тканин в одязі. Наряди і образи знаменитих кутюр'є вражають своєю екстравагантністю, стилем і рішенням.

В даний час дизайн і рішення в жакардових тканинах сміливі, оригінальні і незвичайні. В останніх колекція від модних будинків можна побачити жакардові літні пальто без підкладки та утеплювача, вечірні, весільні та офісні сукні, які завжди виглядають елегантно і нарядно.

Багато дизайнерських моделей виходять обмеженим тиражем, деякі - створені під замовлення в одному екземплярі, але ви можете повторити сподобавшийся костюм, плаття або пальто і навіть підлаштувати їх під особливості своєї фігури!

Магазин елітних тканин Textile Plaza пропонує вам дизайнерські італійські та французькі тканини, які знамениті кутюр'є використовують в своїх колекціях!

Ми в соціальних мережах
0