Купальник

Не нашли товар на сайте, оставьте заявку менеджеру

Главная | Textile Plaza Оставить заявку
Завантажити ще

Тканина для купальників

В даний час існує велика різноманітність тканин для купальників, які володіють високою міцністю, легкістю, чудовим зовнішнім виглядом, а також чудово пропускають повітря і швидко дихають.

Види тканин для купальників

  1. Лайкра. Виступає в якості додаткового матеріалу до бавовняних та шовкових тканин. Лайкра є синтетичним волокном, яке володіє високою пружністю і еластичністю. Нормальний вміст лайкри в купальнику — до 30%.
  2. Поліестер. Найчастіше використовується для пошиву купальників. Володіє високою міцністю, не вигорає на сонці.
  3. Поліамід - це блискуча синтетична тканина, яку найчастіше використовують для пошиву нарядних костюмів і купальників. Поліамід дуже добре тягне і коригує фігуру, швидко сохне, не вигоряє на сонці і дуже довго служить.
  4. Тактель - суміш лайкри і трикотажу. Дуже приємна на дотик і володіє високою еластичністю, миттєво висихає після купання.
  5. Мікрофібра - це еластична і гладка тканина, яка добре пропускає повітря.
  6. Поліамідні, поліестерні та натуральні тканини з вмістом лайкри чудово підходять для купання у водоймах і басейнах. Купальники з тактеля найкраще підходять для прийняття сонячних ванн.

В магазині Текстиль Плаза Ви можете обрати і купити тканину для купальників на будь-який смак і колір за найдоступнішими цінами.

Ми в соціальних мережах
0