Плащівка

плащівка

Тканина плащівка Україна — тканина, що складається з бавовняних і синтетичних волокон, яка просочується спеціальним водовідштовхувальним просоченням.

плащівка широко використовується для пошиття курток, плащів, комбінезонів, дощовиків, спідниць, брюк і костюмів.

Як правило, плащові тканини дуже щільні і легкі, чудово пропускають повітря і чудово відштовхують воду. Верхній одяг з плащової тканини добре захищає тіло від вітру і дощу. Також плащові тканини добре зберігають свою форму, не мнуться і не піддаються надмірному забрудненню.

Це тканина, що складається з натуральних бавовняних і будь-яких синтетичних волокон із застосуванням особливого ​​просочення для посилення водовідштовхувального ефекту.

Плащівка - це тканина, яка використовується для пошиття різного верхнього одягу курток, плащів, комбінезонів, комплектів, дощовиків. Крім того, можна успішно використовувати цю тканину для спідниць, брюк, суконь та костюмів: пошиті з плащівка перераховані види одягу дуже практичні і стійкі до забруднень.

Варто відзначити, що плащівка дуже добре піддається фарбуванню, тому під час прання можна бути спокійним і не хвилюватися, що речі злиняють. Прати рекомендується без використання кондиціонерів і відбілювачів. Виводити плями на тканині за допомогою розчинників суворо забороняється, можна пошкодити зовнішній вигляд тканини.

На нашому сайті Ви можете купити плащевку у великій різноманітності кольорів і фактур за найдоступнішими цінами в Україні.

Ми в соціальних мережах
0