Шовк

Натуральний шовк

Натуральний шовк - одна з тих тканин, яка ідеально підходить абсолютно усім, незалежно від гендерної належності, типу фігури чи національності. Вона завжди ідеально сидить, у спеку чудово освіжає, а в холодну погоду зігріває. Її універсальність доволі часто недооцінюють і вважають, що ця тканина підходить тільки під вечірні вбрання.

Шовк з’явився близько 5 тисяч років тому. Тільки уявіть, яка довга у нього історія і скільки перевтілень він зазнав на своєму життєвому шляху. Батьківщиною вважається Китай, де вперше було винайдено техніку спеціального плетіння тканин з волокон, які виготовляли шовкопряди (різновид гусіні). Досить довго її тримали у секреті, бо шовк служив не просто матеріалом для виготовлення одягу, а й певною валютою, якою можна було розраховувати при придбанні дорогоцінних речей. Також, в деяких війнах, передача шовкової тканини означала введенні перемир’я.

На жаль, у ті давні часи, не всі мали можливість носити шовковий одяг, бо він був дуже дорогим і тільки персони королівської крові могли собі дозволити так задоволення. Але зараз абсолютно кожен охочий може придбати шовк оптом у нашому інтернет-магазині за привабливими гуртовими цінами.

Шовкова тканина: переваги використання

Через свою довгу історію, структура тканини і спосіб її виготовлення дещо змінився, але всі основні характеристики тканини залишилися такими самими. Основними перевагами купівлі натурального шовку:

  1. Йому властивий високий рівень міцності. Її дуже важко розірвати та вона стійка до впливу різноманітних хімічних речовин (наприклад, кислот чи лугів);
  2. Він має достатній рівень гігроскопічності, тобто може легко поглинати вологу зі шкіри й виводити її, забезпечуючи комфортне носіння шовкових виробів;
  3. Шовк має добру повітропроникність, що дозволяє шкірі увесь час дихати;
  4. Має дуже добру зносостійкість, тобто при належному догляді за тканиною, вона може прослужити вам десятки років;
  5. Має неперевершену здатність приховувати недоліки фігури (якщо такі є) і ідеально сидить.

Враховуючи усе віще перераховане, можна зробити висновок, що шовк - це найуніверсальніша тканина з усіх існуючих на сучасному ринку з продажів текстилю. Її можна використовувати не тільки для пошиття одягу, а й для виготовлення постільної білизни, аксесуарів, домашнього одягу, предметів інтер’єру тощо. В більшості випадків його люблять представниці прекрасної статі, але шовкові чоловічі краватки виглядають так само елегантно, як і гарна вечірня сукня.

Купити шовк в Україні

Якщо ви вирішили купити оптом чи в роздріб шовкову тканину, тоді ви можете зробити замовлення на нашому сайті Textile Plaza і обрати найоптимальніший варіант тканини із тих, яка вам до вподоби за приємною ціною. Якщо ви не впевнені щодо вашого остаточного вибору, тоді наші консультанти із задоволення зможуть відповісти на усі ваші питання щодо текстилю чи відповідної фурнітури. Якщо ви проживаєте у Харкові, тоді ви можете відвідати наші магазини за адресою: Московський проспект, 52, вул. Пушкінська, 38 або вул. Сумська, 122. Якщо ні, тоді ми здійснюємо доставку усієї заявленої продукції у будь-який куточок України.

Ми в соціальних мережах
0