Гобелен оптом

Не нашли товар на сайте, оставьте заявку менеджеру

Главная | Textile Plaza Оставить заявку

По вашему запросу товаров не найдено

Завантажити ще

Гобелен оптом в Україні

Текстиль Плаза надає систему знижок для тих, кого цікавить гобелен оптом. Товари Текстиль Плаза - широкий вибір тканин високої якості.

Склад і особливості тканини

Гобелен являє собою художньо-декоративну тканину на основі бавовни і поліестеру. Відрізняється цей вид тканини особливою міцністю і зносостійкістю.

Гобелен - це як промінь світла, що впав в ціле земне життя - тканина століть, часу, наших емоцій і поглядів. Можна занурюватися в нескінченність по цьому променю. Він тонше все стає, тягне нас в мальовничий лабіринт - галерею. Хто господиня цієї галереї? - Аріадна, точніше НИТКА, яка прийняла образ богині.

З давніх-давен гобеленове ткацтво служило кінцевим пунктом, переконливим містком між матеріальною культурою і рухом духу, душі, внутрішнього зору, звуку. Звук перероджується в зоровий образ - живопис, колір, форма - матеріальність - архітектура, декор будівлі, меблі, килими, гобелени…  

Одяг з гобелена

Гобелен застосовується для оббивки меблів, пошиття покривал, штор та іншого. У виробництві одягу гобелен оптом в Україні застосовують для пошиття:

  • суконь;
  • Піджаків;
  • Пальто;
  • Шорт.

Купити гобелен оптом в магазині Текстиль Плаза

Якщо ви задумали пошити покривало на ліжко, то пропонуємо вам купити гобелен оптом за низькою ціною. Тільки у нас ви можете підібрати гобелен в потрібному розмірі і колірній гамі.

Ми в соціальних мережах
0