Скатертини

Не нашли товар на сайте, оставьте заявку менеджеру

Главная | Textile Plaza Оставить заявку
Завантажити ще

Скатертини: лляні, тефлонові, в'язані

Скатертина - це оздоблення, яке перетворює звичайний стіл в стіл для проведення урочистих заходів. Скатертина - це свого роду кінцевий штрих, який надає звичайному інтер'єру приміщення більш елегантний і вишуканий вигляд.

Текстиль Плаза пропонує широкий вибір скатертин на стіл різноманітних форм, кольорів і матеріалів. В каталозі "Скатертини" на нашому сайті Ви можете знайти в'язані, тефлонові, лляні скатертини Україна прямокутної, квадратної, круглої форм. Наша компанія надає скатертини від вітчизняних і зарубіжних виробників.

Види скатертин

Всі скатертини можна розділити між собою в залежності від форми, матеріалу, кольору і фактури. Таким чином виділяють наступну класифікацію скатертин:

  1. За формою: круглі, квадратні, прямокутні і довільної геометричної форми;
  2. За кольором і фактурою: кольорові, однотонні, з вишитим або набиті малюнком, з вишивкою або мереживом;
  3. За матеріалом: натуральні, синтетичні, змішані скатертини.

Магазин Текстиль Плаза пропонує за доступною ціною купити лляні, бавовняні, в'язані і тефлонові скатертини Україна. Варто відзначити, що скатертини з льону та бавовни мають декоративний характер. Жакардові скатертини надають приміщенню більш аристократичного характеру. В'язані скатертини Україна використовуються для того, щоб підкреслити дружню і гармонійну обстановку в приміщенні.

Як вибрати скатертину?

При виборі скатертини необхідно враховувати наступні критерії:

  1. Довжину скатертини. За правилами етикету краї скатертини повинні на 15-20 см опускатися від рівня стільниці. Для урочистих заходів необхідно вибирати скатертину, краї якої будуть досягати підлоги;
  2. Колір скатертини. Скатертини білих і бежевих кольорів з кольоровими малюнками чудово підійдуть для домашнього затишку, а для урочистих заходів варто вибирати білі скатертини з вишивкою або мереживом.

Купити скатертини в Україні високої якості і для будь-якого випадку можна в інтернет-магазині Текстиль Плаза, де представлені найбільш доступні ціни на скатертини в Україні.

Ми в соціальних мережах
0