Халати і піжами

Не нашли товар на сайте, оставьте заявку менеджеру

Главная | Textile Plaza Оставить заявку
680.00 грн.
680.00 грн.
400.00 грн.
200.00 грн.
2 300.00 грн.
3 000.00 грн.
2 200.00 грн.
2 500.00 грн.
3 000.00 грн.
Завантажити ще

Халати і піжами: бамбукові, бавовняні, шовкові, трикотажні

Махрові халати, трикотажні піжами Україна просто необхідні в побуті будь-якому чоловіку і жінці. Ніщо так не дарує відчуття справжнього домашнього тепла і затишку, як махровий халат або піжама. Багато людей нехтують даними видами домашнього одягу і вважають за краще вдома носити старі потерті джинси і рвані футболки. Однак, відчуття справжнього комфорту і тепла можна отримати лише загорнувшись в теплу піжаму або халат.

Текстиль Плаза пропонує чоловічі, жіночі піжами Україна від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. В каталозі "Халати і піжами" нашого сайту в широкому асортименті представлені жіночі, чоловічі халати Україна; жіночі, чоловічі піжами Україна, виконані з різноманітних матеріалів.

Переваги халатів і піжам з натуральних матеріалів

В даний час особливою популярністю користуються велюрові, трикотажні, бамбукові, бавовняні, шовкові, махрові халати для чоловіків, жінок і дітей. Варто відзначити, що піжами і махрові халати Україна, виконані з натуральних матеріалів мають ряд переваг:

- добре пропускають повітря і вологу;

- є екологічно чистими і рекомендуються алергікам і людям, які страждають на астму;

- мають високу зносостійкість.

Як правило, ціни на жіночі і чоловічі халати і піжами з натуральних матеріалів досить високі. Однак, за рахунок того, що ми безпосередньо працюємо з постачальниками даної високоякісної продукції, ми пропонуємо Вам купити чоловічі і жіночі халати і піжами по самим прийнятними цінами в Україні.

Ми в соціальних мережах
0